Drodzy Posiadacze Kart,

Chcielibyśmy podzielić się z Wami kilkoma nowościami. Wychodzimy z naszej współpracy z kartami podarunkowymi GPS, więc będzie to oznaczać pewne zmiany. Prosimy zwrócić uwagę na poniższe informacje, które będą miały wpływ na konto osób, które takie karty posiadają.

Od 30 czerwca 2023 r. właściciel karty nie będzie mógł wydawać środków z karty GPS ani dokonywać dalszych transakcji na koncie.

Od tej daty {30/6/2023} klient może odzyskać wszelkie niewygasłe środki na koncie, kontaktując się z naszym zespołem obsługi klienta pod numerem +48 224906923. Właściciel karty będzie musiał przedstawić zaktualizowany dowód tożsamości, dowód adresu i dane bankowe dla konta bankowego, na które chcesz wysłać środki, które nie wygasły.

Na koniec chcielibyśmy podziękować za wsparcie i życzyć wszystkiego najlepszego.

VIVO! Stalowa Wola
 
Szeroka oferta modowa oraz znakomita lokalizacja powodują, że VIVO! Stalowa Wola plasuje się w czołówce najchętniej odwiedzanych centrów handlowych w regionie.
Wygodny, jednopoziomowy budynek, znajdujący się na ul. Chopina 42 obecnie skupia ponad 80 lokali handlowo-usługowych, kawiarni oraz restauracji, w skład których wchodzą tak znane marki modowe jak – m.in.: H&M, Reserved, Cropp, House, Sinsay, Mohito, Medicine, centrum zabaw – Leopark, salon meblowy – Agata, kino – Helios, siłownia – Icon Fitness, operator spożywczy – Intermarche i elektromarket - Media Expert.
VIVO! dba nie tylko o komfort klientów podczas zakupów, ale również propaguje rodzinny styl życia. Dlatego w każdym miesiącu organizowany jest szereg wydarzeń promujących region, miasto, edukację wśród najmłodszych oraz zabawę w rodzinnym gronie.
 

 

Loading
Jeśli tekst na tej stronie nie wyświetla się, powiadomienie o uczciwym przetwarzaniu danych można otrzymać pisząc na adres privacy@flex-e-card.com.